322 спортсмени взяли участь у XXX відкритих всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное «Пам'ять», які проходили в Києві (ВСБ «Зеніт», Матвіївська затока).

За нагороди традиційних змагань в категоріях «юнаки» та «ветерани» боролися спортсмени 14 регіонів України, а також представники Білорусі.

Юні веслувальники змагалися в трьох вікових категоріях – «2006-2007 рр.н.», «2008-2009 рр.н» (200 і 500 м), а також «2010 р.н. і мол.» (200 м), ветерани в п’яти – від «40-49» до «70 років і старше». 

pamyat 02

pamyat 02

pamyat 02

pamyat 02

pamyat 02

XXX відкриті всеукраїнські змагання «Пам'ять». Юнаки. Результати

ХХХ відкриті всеукраїнські змагання «Пам'ять». Ветерани. Результати

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

30 червня 2025

Чи стане Пітешті таким же щасливим для збірної України, як 10 років тому?

Попередній молодіжний чемпіонат Європи в Пітешті, а проходив він у 2015-му, став одним з найкращим…
21 червня 2025

Збірна України візьме участь в 17-ти фіналах чемпіонату Європи з веслування

Збірна України візьме участь в 17-ти фіналах чемпіонату Європи з веслування, який проходить в Рачіце.…
04 травня 2025

Ганна ПАВЛОВА: «Вірю, що з новим тренером досягнемо нових висот»

За підсумками Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ на питання проєкту «Веслування України» відповіла байдарочниця із…

Міжнародні новини

28 червня 2025

У молодіжному чемпіонаті Європи візьмуть участь близько 50-ти українських спортсменів

46 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед…
26 червня 2025

Юрій ЧЕБАН: «На чемпіонаті Європи виступили добре, але є нюанси»

Головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН в ексклюзивному інтерв’ю для XSPORT підбив підсумку виступу команди…
25 червня 2025

Збірна України завоювала 5 медалей на чемпіонаті Європи-2025 з веслування

Збірна України завоювала 5 медалей на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який…