Бронзова призерка чемпіонату світу-2019 Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, яка в 2019-му (разом з Людмилою ЛУЗАН) завоювала олімпійську ліцензію, а в 2020-му перемогла на Кубку світу в Сегеді, підбила підсумки року, що минає, та розповіла про амбіційні плани на 2021-й.

 2020-Й

- 2020-й рік вийшов для мене не таким успішним, як минулий, але це стане для мене гарним поштовхом, щоб я прагнула до більшого, більше працювала, - відзначила Анастасія. - Впевнена, що робота яку ми робимо зараз, в період підготовки до олімпійського сезону, а об’єми виросли в два рази більше, ніж в минулому році, підвищить мій рівень, що особливо важливо в олімпійський рік. Сподіваюсь на прорив.

- На чемпіонаті Україні ви після перемог у 2019-му поступилися Людмилі Лузан на обох дистанціях. В чому бачите причини?

- Можливо, не вистачило характеру – треба було десь себе перебороти, щоб конкуренція була більш високою. Це буде для мене уроком на наступний рік. Думаю, що ми можемо гарно поборотися в одиночці – це, крім того, що ми націлюємося на успішний виступ на Олімпійських іграх і в двійці.

Конкуренція і в світі, і в Україні зростає – і ми зростаємо. Все, що не робиться, до кращого. Значить, наступний рік буде кращим, ніж минулий.

ВИСНОВКИ

- Ваша конкуренція з Людмилою Лузан – поштовх для вас обох, про що свідчить і ії результат, показаний на Кубку світу, чи не так?

- Так, згодна з вами. Люда молодець наполегливо працювала і добилася високого результату, і, дійсно, наша конкуренція є поштовхом для нас обох. Якщо вона показала такий високий результат, чому я не можу це зробити.

- На Кубку світу в Сегеді ви з Людою показали високий результат в двійці, майже не працюючи в екіпажі…

- Можливо, нам ії і не треба скатувати (посміхається). Ми ростемо в одиночках, а потім стаємо в двійку, вкладаємося в неї і показуємо високий результат. Раніше ми ії скатували упродовж року, і тепер ідеально попадаємо в гребок – підбудоваємося, прислуховуємося одна до одною. Вона гарно йде, навіть, якщо ії не скатувати.

final day1 site 09

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

- З яким настроєм розпочали олімпійську підготовку?

- З олімпійським. Працюємо наполегливо. Хоча вже бути на Олімпійських іграх. Зачекалися. Тож викладаємося на тренуваннях, адже маємо велику ціль. Одним з наших мотиваторів є головний тренер збірної – Юрій Чебан.

- Чи розділяєте для себе одиночку та двійку?

- Якщо ви маєте на увазі Олімпійські ігри, то є бажання завоювати медалі в обох. Навіть не обговорюється.

Пресслужба ФКУНовини Україна

22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…
13 жовтня 2021

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає президент Федерація каное України Сергій ЧЕРНИШОВ.

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…