Сьогодні, 23 липня, у Токіо, відбулася церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор 2020. До вашої уваги матеріалsuspilne.media про цю подію, яка розпочалася о 14.00 за київським часом, і тривала понад три години.

Феєрверки, вихід України і запалення олімпійського вогню. Якою була церемонія відкриття Олімпіади

Церемонія відкриття тривала понад чотири години. Значну частину урочистостей зайняв вихід учасників Олімпіади - усього на арену мали вийти 206 збірних.

Відкриття Олімпійських Ігор супроводжувалося яскравими феєрверками та іншими заходами, які підготували організатори перед початком змагань.

феєрверкAP
Актори ОлімпіадаAP

Організатори Олімпіади в Токіо звернули увагу на особливість проведення Ігор в умовах пандемії коронавірусу. І зобразили, яким чином спортсменам доводилося готуватися до них.

ОлімпіадаAP

Паралельно з початком церемонії відкриття у Токіо продовжувалися акції протесту проти проведення Олімпіади. Саме через пандемію коронавірусу.

Олімпіада протестAP

Одним із перших прапорів, які з'явилися під час церемонії відкриття, став японський прапор. Крім того, що Ігри проводяться у столиці Японії, на урочистості прибув імператор Нарухіто.

Прапор ЯпоніїAP

Хоча церемонія відкриття Олімпіади проходила без глядачів, на ній були присутніми біля 1000 віп-глядачів. Імператор Нарухіто зайняв місце у віп-ложі.

НарухітоAP

Після урочистостей на стадіон почали виходити збірні. У тому числі Україна, прапор якої несли Богдан Нікішин та Олена Костевич.

Нікішин КостевичAP

Українські спортсмени пройшли свій шлях, очікуючи на вихід інших збірних.

УкраїнаAP

Найколоритнішими прапороносцями були представники збірної Тонга. Тхеквондист Піта Тауфатофуа обрав оригінальний вигляд для виходу на Національний стадіон у Токіо.

ТонгаAP

Ближче до кінця церемонії відкриття організатори ввімкнули оригінальну підсвітку стадіону. Зверху арену освічували близько 1800 дронів.

ДрониAP

Фінальною точкою церемонії відкриття стало прибуття олімпійського вогню на Національний стадіон. Естафета у Японії розпочалася лише наприкінці березня, і лише у день відкриття він прибув у Токіо - останньою його несла одна з лідерок світового тенісу Наомі Осака.

Осака
АР
olympic flame
Фото latimes.com/


Новини Україна

21 вересня 2021

Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога

Срібному призеру Олімпійських ігор з веслування Сергію КІРСАНОВУ потрібна допомога.
13 вересня 2021

Став відомий порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ

Президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ повідомив порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ, які відбудуться в…
12 вересня 2021

Знамениті веслувальники взяли участь у святкуванні 30-річчя НОК України (фото)

Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві.…

Міжнародні новини

18 вересня 2021

Українські веслувальники завоювали три золоті медалі в третій день чемпіонату світу

Веслувальники збірної України завоювали 4 медалі, з яких 3 золоті, в третій день чемпіонаті світу,…