У зв’язку з введенням жорстких заходів – закриттям кордонів у деяких країнах, введенням карантину і самоізоляції, скасуванням рейсів, обмеженням пересувань в рамках боротьби з коронавірусом Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) звернулося до атлетів всього світу.

ЗАГАЛЬНА СИТУАЦІЯ

Стрімкий розвиток COVID-19 у світі вносить корективи у всі сфери життя та потребує стрімких і ефективних дій від кожного з нас з метою звести до мінімуму ймовірність передачі вірусу та впливу на суспільство.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) і всесвітня антидопінгова спільнота надають пріоритет громадському здоров'ю, безпеці та соціальній відповідальності. Спільнота об'єдналася, щоб налагодити свою щоденну діяльність, призупинивши або зменшивши програми допінг-контролю (зокрема допінг-контроль та інші заходи). WADA визнає, що ці необхідні дії вплинуть на впевненість спортсменів у тому, що змагання, які проводяться під час або незабаром після того, як ми вийдемо з цієї ситуації, будуть максимально чистими.

WADA також усвідомлює, наскільки важкою ця ситуація була та продовжує бути для вас як спортсменів у той час, коли Ви стикаєтеся з суворими заходами, запровадженими у всьому світі, які переривають ваші програми тренувань і створюють непевність щодо майбутніх змагань.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Питання та відповіді наведені нижче, розроблені WADA у консультаціях з Комітетом атлетів. Їхня мета – дати відповіді на певні специфічні питання, які можуть виникнути у вас як спортсменів щодо антидопінгових правил у світлі останніх подій та ситуації, яка швидко змінюється.

COVID-19: Питання і відповіді для атлетівНовини Україна

12 серпня 2020

Юрій ЧЕБАН: «Високу готовність спортсменів збірної України націлюємося зберегти до чемпіонату Європи»

Головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН підбив підсумки першого національного старту року – особистого чемпіонату…
11 серпня 2020

Федерація каное України висловила подяку за проведення національного чемпіонату

Проведення особистого чемпіонату України пам'яті заслуженого тренера Вячеслава СОРОКІНА 2020 ріку м. Дніпрі (30 липня-…

Міжнародні новини

30 липня 2020

Затверджена система відбору на чемпіонат Європи

Мінмолодьспорту України затвердив систему відбору на чемпіонат Європи з каноеспринту, який відбудеться в румунському Бaскові…
08 липня 2020

Прийняте рішення щодо проведення чемпіонату Європи серед юніорів та молоді-2020

Європейська асоціація каное (ЄАК) прийняла рішення скасувати чемпіонат Європи серед юніорів та молоді з каноеспринту-2020,…
02 липня 2020

Стали відомі терміни проведення чемпіонатів Європи з каноеспринту та з веслувального слалому

Європейська асоціація каное (ЄАК) визначилася з термінами та місцем проведенням чемпіонатів Європи з каноеспринту та…