У зв’язку з введенням жорстких заходів – закриттям кордонів у деяких країнах, введенням карантину і самоізоляції, скасуванням рейсів, обмеженням пересувань в рамках боротьби з коронавірусом Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) звернулося до атлетів всього світу.

ЗАГАЛЬНА СИТУАЦІЯ

Стрімкий розвиток COVID-19 у світі вносить корективи у всі сфери життя та потребує стрімких і ефективних дій від кожного з нас з метою звести до мінімуму ймовірність передачі вірусу та впливу на суспільство.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) і всесвітня антидопінгова спільнота надають пріоритет громадському здоров'ю, безпеці та соціальній відповідальності. Спільнота об'єдналася, щоб налагодити свою щоденну діяльність, призупинивши або зменшивши програми допінг-контролю (зокрема допінг-контроль та інші заходи). WADA визнає, що ці необхідні дії вплинуть на впевненість спортсменів у тому, що змагання, які проводяться під час або незабаром після того, як ми вийдемо з цієї ситуації, будуть максимально чистими.

WADA також усвідомлює, наскільки важкою ця ситуація була та продовжує бути для вас як спортсменів у той час, коли Ви стикаєтеся з суворими заходами, запровадженими у всьому світі, які переривають ваші програми тренувань і створюють непевність щодо майбутніх змагань.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Питання та відповіді наведені нижче, розроблені WADA у консультаціях з Комітетом атлетів. Їхня мета – дати відповіді на певні специфічні питання, які можуть виникнути у вас як спортсменів щодо антидопінгових правил у світлі останніх подій та ситуації, яка швидко змінюється.

COVID-19: Питання і відповіді для атлетівНовини Україна

16 вересня 2020

В Полтаві стартує командний чемпіонат України

До вашої уваги стартові протоколи та програма 1-го дня командного чемпіонату України, який відбудеться в…
13 вересня 2020

Завершився чемпіонат України з марафону

У Вінниці з 9 по 10 вересня проходив чемпіонат України з марафону.
08 вересня 2020

Cтали відомі стартові протоколи чемпіонату України з марафону

Суддівська колегія чемпіонату України з марафону (головний суддя – Сергій ОСИПЕНКО, головний секретар – Тамара…

Міжнародні новини

17 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Є перша українська медаль в Сегеді!

Каноїстки Тетяна СМИЛОВЕНКО та Христина ОСИПЧУК відкрили рахунок медалям збірної України на міжнародних юнацьких змаганнях…
13 вересня 2020

Чемпіонат Європи з марафону скасований

Європейська асоціація каное скасувала чемпіонат Європи з марафону, який був запланований 2-4 жовтня в угорському…
29 серпня 2020

Юні українські веслувальники візьмуть участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії»

32 українських веслувальники візьмуть участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», які відбудуться в Сегеді з…