Цей матеріал з Людмилою ЛУЗАН склався з трьох інтерв’ю, які відбулися після трьох знакових гонок на чемпіонаті Європи в Познані. Нагадаємо, що Людмила завоювала 4 медалі на Євро – це рекордний показник для українських веслувальників (на фото: 6 червня. Познань. Людмила ЛУЗАН і ії тренер Микола МАЦАПУРА).

Euro day2 site 01

Euro day2 site 01

4 червня. Каное-одиночка. Перша перемога на чемпіонатах Європи

(Зі сльозами на очах) – Я дуже щаслива. Так, я була готова, що буду боротися за перше місце. Але тільки тепер можна видохнути, і усвідомити, що я чемпіонка Європи.

Взагалі, хочу подякувати своїм тренерам за підготовку. Вони в мене вкладають душу, вірять в мене. Я не можу їх підвести. Я бачу прогрес з кожною гонкою, і я щаслива від цього. Дякую всім людям, які в мене вірять, підтримують.

Взагалі, це для мене велика мотивація: я хочу бути прикладом для інших. Мій девіз: «Немає нічого неможливого». Робота над собою, віра в себе – і все вийде.

- Чи можна сказати, що ця перемога – ще один крок до олімпійської мети, до олімпійської медалі?

- Так. І я це з впевненістю говорю про це. Тому що Олімпіада вже близько – залишилося менше двох місяців. І ця перемога, дійсно, ще одна сходинка до золотої олімпійської медалі. Думаю, що я на правильному шляху. Ми зробимо підготовку найвищим класом і покажемо найвищий рівень на Олімпійських іграх.

Euro day3 site 18

Euro day3 site 18

5 червня. Каное-двійка, 500 м. Перемога в олімпійському виді (з Анастасією ЧЕТВЕРІКОВОЮ)

- Перемога не може радувати, але ми зовсім не збираємося розслаблятися, тому шо основний старт – це Олімпіада. Працюватимемо й надалі. Все має вийти.

Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА: - По дистанції все було гарно. Ми її розклали. Взяли старт і пішли своїм щільним, потужним гребком проти вітра, а вітер був наш – правий. А потім пішли фініш. Все стабільно. Все працює, як годинник.

- Що треба покращити, щоб перемогти на Олімпійських іграх?

Людмила ЛУЗАН: - Все потроху. Треба скачувати двійку, треба відпрацьовувати більше компонентів – більше стартів, довгих відрізків – щоб більше відчути один одного. Хоч у нас і відразу все виходить, коли ми сідаємо в човен, але задля перемоги на Олімпіади все треба відпрацювати до маленьких деталей, щоб ідеально пройти дистанцію.

А.Ч, Л.Л.: - Дякуємо всім за підтримку. Всім, хто в нас вірить, нас любить. Ми вас теж любимо.

Euro day4 site 14

6 червня. Каное-одиночка. 200 м. Срібло. Четверта медаль на Євро.

- Друга? Нічого. Значить, так мене готують до Олімпіади.

- Ви завоювали чотири медалі на одному Євро, що до цього нікому не вдавалося зробити в історії українського веслування…

- Це, немов сон. Складно в це повірити. Раніше мені могло це тільки снитися, що я буду лідером, не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Я щаслива, але не збираюся зупинятися. Щоб золото було у всіх гонках. Так що мені є над чи працювати. Я точно це знаю.

У нас в травні-червні було три старти - один за одним. І дуже важко втримати на всі гонки ту форму, з якою виходиш на перші змагання. Але я задоволена собою на 100%. На даний момент це гарний результат.

- Потенціал ще є, так?

- Так, звісно. І я його відчуваю. І мій тренер Микола Мацапура це бачить. І не спішить. Бо головний старт – це Олімпійські ігри. І ми все покажемо. Я покажу все, на шо здатна.

Пресслужба ФКУНовини Україна

21 вересня 2021

Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога

Срібному призеру Олімпійських ігор з веслування Сергію КІРСАНОВУ потрібна допомога.
13 вересня 2021

Став відомий порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ

Президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ повідомив порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ, які відбудуться в…
12 вересня 2021

Знамениті веслувальники взяли участь у святкуванні 30-річчя НОК України (фото)

Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві.…

Міжнародні новини

18 вересня 2021

Українські веслувальники завоювали три золоті медалі в третій день чемпіонату світу

Веслувальники збірної України завоювали 4 медалі, з яких 3 золоті, в третій день чемпіонаті світу,…