Срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів-2020 Юліана ПУТНІНА дала розгорнуте, і досить цікаве, не по рокам глибоке, інтерв’ю пресслужбі ФКУ, основане на запитаннях, які були поставлені вболівальниками на сторінці ФКУ у фейсбук. Рубріка "Зірковий онлайн" стартувала.

Одним з героїв минулого року стала каноїстка Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, яка зібрала неймовірний врожай медалей на великих міжнародних змаганнях – 8 нагород, 3 з яких золоті, а також, разом з Людмилою ЛУЗАН, завоювала для України першу в історії олімпійську ліцензію.

Слідом за Миколою КРЕМЕРОМ на питання пресслужби ФКУ відповів Олексій СЕМИКІН, який в збірній України відповідає за підготовку байдарочниць (на фото: 25 серпня. Сегед. Чемпіонат світу. Олексій СЕМИКІН і провідіні байдарочниці збірної України)

Старший тренер збірної України (байдарка, чоловіки) Микола КРЕМЕР підбив підсумки байдарочників в минулому році та розповів про підготовку та плани на олімпійський рік.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас БАХ розповів про підготовку до Ігор-2020 та ситуацію з коронавірусом. Приводимо його інтерв’ю в повному обсязі.