У зв'язку з оголошенням карантину в України негайно відміняються навчально-тренувальні збори, а Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської переноситься на невизначений термін.

У зв'язку з розповсюдженням у всьому світі коронавірусу COVID-19, відповідно до Постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" Україна вживає усіх необхідних заходів, аби мінімізувати ризики розповсюдження інфекції на території держави.

У зв'язку з оголошенням карантину в України вносяться зміни до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік і таким чином відміняються навчально-тренувальні збори, а проведення Кубка України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської переноситься на невизначений термін.

Про подальший перебіг подій Федерація каное України інформуватиме на своїх Інтернет-ресурсах.

Федерація каное України просить з усією серйозністю поставитися до ситуації, що склалася, дотримуватися особистих засобів гігієни та виконувати всі рекомендації МОЗ України.

Для отримання корректної інформації щодо ситуації з COVID-19, Федерація каное України просить звертатися до офіційних каналалів комунікації МОЗ України.

Офіційний вебсайт МОЗ https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov

Офіційна сторінка МОЗ у Facebook https://www.facebook.com/moz.ukr/

Бажаємо міцного здоров'я та до швидкої зустрічі на водних доріжках!