В національному університеті фізкультури та спорту в Києві відбулася звітна конференція Федерації каное України. У заході взяли участь представники 18-ти з 20-ти обласних федерацій (були відсутні представники Чернівецької та Сумської областей).

ЗВІТ ПРЕЗИДЕНТА

Після вирішення технічних питань президент ФКУ Сергія ЧЕРНИШЕВА відзвітувався про роботу федерації за минулий спортивний рік. Він відзначив зростання результатів спортсменів збірної України на головних міжнародних стартах: на чемпіонаті світу, за підсумками де були завойовані олімпійські ліцензії в 4-х видах програми (9 квот спортсменів), Європейських іграх, а також чемпіонатах світу та Європи серед юніорів та молоді.

 

 

Президент ФКУ ще раз наголосив на необхідності сплати щорічних членських внесків, відзначивши, що в 2019-му році ще не перерахували необхідну суму на рахунок ФКУ Чернівецька, Черкаська, Сумська та Хмельницька області.

Також керівник ФКУ відзначив, що на вимогу НОК України треба ввести посаду прессаташе організації.

Одностайним рішення учасників конференції робота ФКУ в поточному році була визнана задовільною.

Також відзначимо, що до складу ФКУ була прийнята Федерація каное Донецької області.

НАГОРОДИ КРАЩИМ

Президент ФКУ вручив дипломи кращім обласним Федераціями в рейтингу-2019 за очками: на першому місці – Федерація Полтавської області з веслування на байдарках та каное, на другому - Волинська федерація каное, на третьому – Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини.

 

 

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Дуже емоційним був виступ головного тренера збірної України Юрія ЧЕБАНА, який зазначив, що кожна обласна федерація повинна відзвітуватися про стан справ в регіоні, щоб згодом вирішувати питання, які заважають розвитку веслування. Також головний тренер акцентував увагу присутніх на відповідальному відношенні обласних федерацій для надання інформації про спортсменів, які займаються веслуванням в регіоні для формування бази даних українського веслування: «Доводиться дізнаватися ці дані в телефонному режимі. Це неприйнятно. «Регіони» повинні бути зацікавленими в тому, щоб інформація про того, чи іншого спортсмена була якомога повнішою».

 

Жвава дискусія розгорілася щодо переходу спортсменів з однією області в іншу, але до консенсусу в цьому питанні так і не прийшли

Нагадаємо, що у вівторок на НСК «Олімпійський» відбудеться тренерський семінар ФКУ. Робота розпочинається о 10.00. 

Пресслужба ФКУ

Міжнародні новини

02 квітня 2020

WADA відповіло на питання атлетів у зв’язку з пандемією коронавірусу

У зв’язку з введенням жорстких заходів – закриттям кордонів у деяких країнах, введенням карантину і…
30 березня 2020

Стали відомі точні дати проведення Олімпійських ігор-2020 та Паралімпійських ігор-2020

Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд…
24 березня 2020

Олімпійські ігри-2020 через пандемію коронавірусу перенесені на 2021-й рік

Президент міжнародного олімпійського комітету Томас БАХ та прем'єр-міністр Японії Шинцо АБЕ дійшли до висновку, що…