Авангардівський селищний голова Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ заявив про відродження веслувального каналу на 14 км Овідіопольської дороги, який знаходиться на території цієї ОТГ.

Hrustovski- Стан веслувальної бази мене особисто турбує як голову селищної ради, адже з 1 січня 2020 року Нова Долина увійшла у склад Авангардівської ОТГ. Тому нам важливо підняти статус веслувальної бази, а зараз ця територія перебуває в занедбаному стані.

Ми проведемо ряд юридичних та організаційних заході для відродження знаменитої веслувальної бази на 14 кілометрів Овідіопольскої дороги. Впевнений, що спільними зусиллями Авангардівської ОТГ та держави ми зможемо відбудувати базу, і наші чемпіони гремітимуть у всьому світі.

Найближчим часом ми плануємо з головою відділення НОК України в Одеській області Миколою Мільчевим зустрітися з головою Мінмолодьспорта Вадимом Гутцайтом та президентом НОК України Сергієм Бубкою. Я впевнений, що ця зустріч має стати поштовхом для того, щоб упродовж двох-трьох років відновити років відновити ту славу, яку мав веслувальний канал.

БАЗА ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Головний тренер збірної України, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН з 2016-го року бореться за відродження водно-веслувальної бази ОФСК «Локомотив» на 14-му км Овідіопольської дороги, яка не функціонує з 2005 року. Він бачить цю базу як одну з локацій розвитку веслування та водних видів спорту в Одеській області.

«Також базу можна використовувати для проведення чемпіонатів України, інших спортивно-масових заходів, проведення навчально-тренувальних зборів олімпійських збірних команд», - відзначив керманич збірної.

Також активну позицію в цьому питанні займає Федерація каное України (президент – Сергій ЧЕРНИШОВ)

Odessa course 02

26 червня. Авангард. Інтерв’ю Сергія ХРУСТОВСЬКОГО

Пресслужба ФКУ

Новини Україна

15 липня 2020

Роз'яснення по онлайн-заявці

Як ми повідомляли, з цього року заявка на всеукраїнські змагання здійснюється через Інтернет. Деякі роз'яснення…
10 липня 2020

Мінмолодьспорт України затвердив важливі зміни до Положення о проведенні чемпіонату України

Мінмолодьспорт України затвердив важливі зміни до положення про проведення офіційних Всеукраїнських змагань 2020 року в…

Міжнародні новини

08 липня 2020

Прийняте рішення щодо проведення чемпіонату Європи серед юніорів та молоді-2020

Європейська асоціація каное (ЄАК) прийняла рішення скасувати чемпіонат Європи серед юніорів та молоді з каноеспринту-2020,…
02 липня 2020

Стали відомі терміни проведення чемпіонатів Європи з каноеспринту та з веслувального слалому

Європейська асоціація каное (ЄАК) визначилася з термінами та місцем проведенням чемпіонатів Європи з каноеспринту та…
22 червня 2020

Євро-2022 з каноеспринту стане частиною мультиспортивного чемпіонату Європи

Євро-2022 з каноеспринту стане частиною мультиспортивного чемпіонату Європи в Мюнхені, де також відбудуться змагання ще…