Як ми повідомляли, з цього року заявка на всеукраїнські змагання здійснюється через Інтернету. Деякі роз'яснення за цією темою.

 Для того, щоб заявитися на змагання ви переходите за цим посиланням (воно також розміщене в нижній частині сайту). Вводите пароль, який у вас повинен бути (якщо ні, звертайтеся у ФКУ), та заявляєте спортсмена на те, чи інше змагання.

Важливий момент: спортсмен повинен бути в базі даних. Якщо його там немає, ви заносите його дані в базу даних, яка є в окремому пункті онлайн-заявки, а потім заявляєте на змагання.

ЛОГІН ТА ПАРОЛЬ

Щоб отримати логін та пароль для доступу до бази даних, необхідно на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відправити офіційний лист (скан-копія) від регіональної федерації за підписом керівника та мокрою печаткою з вказанням особи, яка буде відповідати за онлайн-заявку спортсменів.

Міжнародні новини

02 квітня 2020

WADA відповіло на питання атлетів у зв’язку з пандемією коронавірусу

У зв’язку з введенням жорстких заходів – закриттям кордонів у деяких країнах, введенням карантину і…
30 березня 2020

Стали відомі точні дати проведення Олімпійських ігор-2020 та Паралімпійських ігор-2020

Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд…
24 березня 2020

Олімпійські ігри-2020 через пандемію коронавірусу перенесені на 2021-й рік

Президент міжнародного олімпійського комітету Томас БАХ та прем'єр-міністр Японії Шинцо АБЕ дійшли до висновку, що…