За підсумками спільного засідання Комісії атлетів НОК України та Комісії «Антураж атлета» представлено цікаву та корисну добірку безкоштовних онлайн курсів на платформі технологічної компанії Coursera.

Підтримка тонусу інтелектуальних м’язів для спортсменів є частиною щоденних тренувань. Впроваджуючи політику, спрямовану на заохочення спортсменів, тренерів та інших суб’єктів олімпійського руху до постійного розвитку та самовдосконалення, НОК України продовжує ділитися необхідними доступними для кожного інструментами.

Як відзначила член комісії «Антураж атлета» Ольга Данько, яка безпосередньо проводила аналіз ресурсу, спортсмени та тренери зможуть відчути себе студентами відомих вишів Європи та Америки не виходячи з дому. Зауважимо, багато лекторіїв мають українські субтитри.

Так у вільному доступі можна отримати знання від викладачів Автономного університету Барселони щодо спонсорства у спорті, а фахівці Каліфорнійського Університету відкриють секрети планування робочого часу для підвищення особистої і професійної продуктивності, а викладачі Західного резервного університет Кейза розкажуть, як стати спортивним агентом.

Ознайомитись із добіркою запропонованих онлайн курсів можна за посиланням http://noc-ukr.org/upload/tinymce/olympic_history/___Coursera.pdf .

Рекомендації за посиланням подані виключно в інформаційних цілях, вони не мають на меті відтворювати, передавати, продавати, перепродавати або іншим чином використовувати будь-який вміст з сервісів Coursera.

Доступ до сервісів Coursera надається відповідно до чинних Умов користування сервісами Coursera https://www.coursera.org/about/terms.

Пресслужба ФКУ за матеріалами офіційного сайту НОК України