Українські веслувальники завоювали п’ять медалей в заключний день етапу Кубку світу в Познані.

 ПІДСУМКИ

Переможницею на дистанції 5000 м стала байдарочниця Інна ГРИЩУН (на фото), яка представляє Полтавщину. Дві «бронзи» завоювалаканое-двійка у складі Людмили ЛУЗАН (Полтавська) та Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ (Житомирська) – на дистанціях 200 та 500 м. Також українські веслувальники піднялися на третю сходинку у змішаних категоріях: в «каное-двійці, мікс» - Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (Волинська) та в «байдарці-двійці, мікс» - Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК (обидва – Полтавська). Таким чином, збірна України завоювала в Познані 8 медалей (2 золоті, 6 бронзові). Більше всіх нагород в активі Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ – 4 (1 золота, 3 бронзові), 3 медалі у Людмили ЛУЗАН. 

ОЛІМПІЙСЬКА ПРОГРАМА

В четвертий день українські веслувальники виступали у вирішальних заїздах в 4-х олімпійських видах програми і завоювали одну медаль – в жіночій «каное-двійці, 500», причому Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА фінішували 3-ми з кращим часовим показником в історії українського веслування – 1.56,513.

Ковельський дует Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК на «тисячі» фінішував 6-м з результатом 3.33,494. Чемпіони України-2018 йшли 3-ми після половини дистанції, але свою позицію не втримали – заключні 250 метрів краще вдалися конкурентам.

7-е місце посів новостворений екіпаж байдарки-двійки Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олег КУХАРИК на дистанції 1000 м зі своїм особистим рекордом – 3.14,618. Звісно для того, щоб зберегти таку позицію і на чемпіонаті світу, часовий показник треба покращувати. Втім, це стосується всіх екіпажів/ одиночників, які виступають в олімпійських видах.

Жіноча байдарка-четвірка Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА, яка вперше на міжнародній арені виступала в такому складі, фінішувала 7-ю – 1.34,923. Українки поступилися майже 2 секунди бронзовій позиції (Польщі), та 3,5 секунди – переможницям (Новій Зеландії).

Якщо проектувати всі ці результати на олімпійську кваліфікацію, то всі наші екіпажі фінішували в ліцензійній зоні. Чоловіча байдарка-четвірка також була близька до цього: наші хлопці стали 11-ми, тоді як на Олімпіаду кваліфікуються 10 екіпажів.

medals 25 05

medals 25 05

Українські веслувальники на етапі Кубку світу в Познані

 ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. 26 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

11.15. Байдарка-двійка. 200 м. Півфінал. 1. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (5) – 37,958

Фінали В

11.26. Байдарка-четвірка. 500 м. Фінал В. 2 (11 - загальне). Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (5) – 1.21,277.

11.32. Каное-одиночка. 500 м. Фінал В. 5 (14). Віктор СВИРИДЮК (8) – 1.53,775.

11.38. Каное-двійка. 500 м. Фінал В. 5 (14). Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (4) – 2.04,330.

11.50. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал В. 8 (17). Інна ГРИЩУН (3) – 1.55,867,

Фінали

12.33. Каное-двійка. 500 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 1.56,513.

12.57. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олег КУХАРИК (7) – 3.14,618.

13.07. Каное-двійка. 1000 м. 6. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (3) – 3.33,494

13.22. Байдарка-двійка. 200 м. 6. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 38,474.

13.30. Каное-двійка. 200 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3), Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (9).

13.44. Каное-двійка. 200 м. 6. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ (2) – 37,927. 7. Віталій ГОЛЮК/ Володимир ТРОЦЮК (8) – 38,335.

14.05. Каное-одиночка. 500 м. 4. Павло АЛТУХОВ (2) – 1.49,759.

14.14. Байдарка-четвірка. 500 м. 7. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (1) – 1.34,923.

Денна сесія

Півфінали

14.48. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 7. Людмила ЛУЗАН/ Олег БОРОВИК (6) – 2.00,492 , завершили боротьбу.

14.54. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 3. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (5) – 1.54,669, фінал.

15.00. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 4. Анастасія ТОДОРОВА/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ (5) – 1.39,788, завершили боротьбу.

15.12. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК (2) – 1.36,652, фінал.

Фінали

15.54. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 3. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК – 1.53,467.

16.00. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК – 1.34,533.

16.30. Каное-одиночка. 5000 м. 6. Олена ЦИГАНКОВА (17) – 30.46,010. 7. Ольга КРИКУН (16) – 31.00,190.

17.10. Каное-одиночка. 5000 м. 7. Віктор СВИРИДЮК (8) – 26.11,684… 11. Володимир ТРОЦЮК (15) – 27.29,348.

17.45. Байдарка-одиночка. 5000 м. 1. Інна ГРИЩУН (16) – 25.31,548.

18.20. Байдарка-одиночка. 5000 м. 5. Олександр СИРОМЯТНИКОВ (11) – 23.25,096… 12. Сергій БАШТОВИЙ (19) – 24.52,496. 

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 23 ТРАВНЯ

Попередні заїзди

15.20. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 5. 1. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (6) – 42,446, півфінал.

15.25. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 6. 1. Анастасія ГОРЛОВА (8) – 42,994, півфінал.

15.30. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 1. 1. Олег БОРОВИК (1) – 41,651, фінал.

15.35. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 2. 1. Андрій РИБАЧОК (7) – 41,755, фінал.

15.50. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 3. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО (3) – 36,556, півфінал.

15.55. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 4. 7. Денис ЛАХМАНОВ (1) – 37,410, завершив боротьбу.

16.10. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 1. 1. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3) – 49,445, фінал.

16.15. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 2. 6. Людмила ЛУЗАН (4) – 49,270, півфінал.

17.07. Байдарка-двійка. 500 м. Заїзд 3. 4. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (2) – 1.44,698, півфінал.

17.19. Каное-одиночка. 1000 м. Заїзд 1. 6. Віталій ГОЛЮК (7) – 4.10,786, півфінал.

17.26. Каное-одиночка. 1000 м. Заїзд 2. 2. Павло АЛТУХОВ (3) – 3.55,914, півфінал.

17.54. Байдарка-одиночка. 1000 м. Заїзд 2. 9. Микола ОЧКУР (4) – 3.47, 945, завершив боротьбу.

18.01. Байдарка-одиночка. 1000 м. Заїзд 3. 1. Олег КУХАРИК (4) – 3.35,985, півфінал.

18.50. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (1) – 46,187, фінал.

18.55. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 2. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (5) – 48,305, півфінал.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 24 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

10.00. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (7) – 1.43,364, фінал А.

10.25. Байдарка-одиночка. 1000 м. 3. Олег КУХАРИК (5) – 3.38,070, фінал А.

10.39. Каное-одиночка. 1000 м. 4. Павло АЛТУХОВ (4) – 3.57,383, фінал В… 9. Віталій ГОЛЮК (8) – 4.13,971, завершив боротьбу.

Попередні заїзди

11.18. Байдарка-двійка. 500 м. Заїзд 1. 7. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (7) – 1.33,160, півфінал.

11.36. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 1. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (9) – 2.12,465, фінал

11.42. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 2. Людмила ЛУЗАН (4) – 2.10,43, фінал.

11.48. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 3. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (5) – 1.43,127, фінал.

11.54. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 3. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (6) – 1.42,539, фінал.

12.12. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 3. 8. Сергій БАШТОВИЙ (6) – 1.43,438, завершив боротьбу.

12.18. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 4. 5. Кирило ЧЕРНОМОРОВ (4) – 1.43,135, півфінал.

Півфінали

13.49. Байдарка-одиночка. 500 м. 6. Кирило ЧЕРНОМОРОВ – 1.40,902, фінал В.

Вечірня сесія

Попередні заїзди

16.00. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 1. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (1) – 2.00,115, фінал.

16.06. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 4. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (4) – 2.06,772, півфінал.

16.24. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 7. Тетяна ЄДНАК (3) – 1.56,073, завершила боротьбу.

16.24. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 3. Інна ГРИЩУН (7). 1-5+2ВТ – півфінал.

16.48. Каное-двійка. 1000 м. Заїзд 1. 2. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (5) – 3.29,626, фінал.

16.55. Каное-двійка. 1000 м. Заїзд 2. 4. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (6) – 3.36,394, півфінал.

17.02. Байдарка-двійка. 1000 м. Заїзд 1. 2. Олег КУХАРИК/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ (5) – 3.14,349, півфінал.

17.09. Байдарка-двійка. 1000 м. Заїзд 2. 8. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (7) – 3.20,139, завершили боротьбу.

17.50. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 1. 4. Віталій ГОЛЮК/ Володимир ТРОЦЮК (6) – 37,946, півфінал

17.55. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 2. 3. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ (6) – 38,368, фінал.

18.00. Байдарка-двійка. 200 м. Заїзд 4. 4. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (2) – 37,895, півфінал.

18.16. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 6. Павло АЛТУХОВ (2) – 1.58,118, півфінал.

18.22. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 3. 5. Віктор СВИРИДЮК (7) – 1.53,488, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. Заїзд 2. 5. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (3) – 1.35,645, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. Заїзд 2. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.22,025, півфінал. 

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 25 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

10.05. Байдарка-одиночка. 200 м. 2. Дмитро ДАНИЛЕНКО (2) – 35,056, фінал.

10.15. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (4) – 41,821, фінал В.

10.25. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Анастасія ГОРЛОВА (6). – 41,202, фінал В.

10.40. Каное-одиночка. 200 м. 3. Людмила ЛУЗАН (8) – 48,334, фінал.

10.51. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (9) – 1.34,227, фінал В.

Фінали

11.35. Байдарка-одиночка. 200 м. Фінал В. 1. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК – 41,160. 2. Анастасія ГОРЛОВА – 41,184.

11.46. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал В. 3. Кирило ЧЕРНОМОРОВ – 1.40,318.

11.52. Каное-одиночка. 1000 м. Фінал В. 2. Павло АЛТУХОВ – 3.51,115.

12.33. Каное-одиночка. 200 м. 4. Андрій РИБАЧОК – 39,923. 5. Олег БОРОВИК – 40,185.

12.48. Байдарка-одиночка. 200 м. 8. Дмитро ДАНИЛЕНКО – 35,202.

12.56. Каное-одиночка. 200 м. 8. Людмила ЛУЗАН – 47,761. 9. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА – 47,957.

13.09. Байдарка-одиночка. 1000 м. 5. Олег КУХАРИК – 3.31,320.

13.54. Каное-одиночка. 500 м. 1. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА – 2.09,288… 3. Людмила ЛУЗАН – 2.09,852.

14.07. Каное-двійка. 500 м. 3. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 1.42,151… 6. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК – 1.42,667,

14.16. Байдарка-двійка. 500 м. 7. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 1.42,390.

15.08. Байдарка-двійка. 500 м. Фінал В. 1. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН – 1.32,509. 

Вечірня сесія

Півфінали

16.36. Байдарка-одиночка. 500 м. 5. Інна ГРИЩУН – 1.54,737, фінал В.

16.55. Байдарка-двійка. 1000 м. 1. Олег КУХАРИК/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ – 3.16,336, фінал А.

17.02. Каное-двійка. 1000 м. 6. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 3.38,043.

17.36. Каное-двійка. 500 м. 4. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН – 2.06,035, фінал В.

17.48. Каное-одиночка. 500 м. 2. Павло АЛТУХОВ – 1.52,971, фінал А… 7. Віктор СВИРИДЮК – 1.55,531, фінал В.

17.54. Байдарка-четвірка. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (3) – 1.35,893, фінал.

18.12. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.21,300, фінал В. 

Прес-служба ФКУ

Новини Україна

20 лютого 2020

В Італії розпочався тренувальний збір національної збірної України (фото)

В Італії розпочався тренувальний збір національної збірної України. До вашої уваги фоторепортаж про будні українських…
19 лютого 2020

НУФВСУ запрошує на навчання

Національний університет фізичного виховання і спорту України (кафедра водних видів спорту) запрошує на навчання за…
13 лютого 2020

Збірна України розпочала збір в Італії

Національна збірна України з веслування (головний тренер – Юрій ЧЕБАН) розпочала черговий підготовчий збір до…