В заключний день змагань чемпіонату світу серед молоді та юніорів, який проходив в Пітешті, українці завоювали три медалі.
 
 
Відкрила рахунок нагородам юніорська-четвірка у складі Олександра ЗАРУБІНА (Херсон), Олег ПЕТРОВА, Антона ЖОВТЮКА (обидва – Вінниця) та Юрія ЗУБА (Львів), яка в запеклій боротьбі фінішувала третьою на дистанції 500 м – +0,022 секунди (!) від збірної Росії, яка стала четвертою (на фото: Тренерський штаб збірної та призери).
Продовжила справу каное-четвірка у складі Артема ЧЕТВЕРТАКА (Запоріжжя), Олег ЗОРІЯ (Івано-Франківськ), Івана БІЛОУСА (Миколаїв) та Тараса КУЗИКА (Кременчук), які стали срібними призерами на цій же дистанції – вони лише на 0,016 (!) випередили білорусів.
Свою другу бронзову медаль на цих змаганнях (перша – на дистанції 1000 м) занесли в свій актив Андрій ШКАРНЕГА (Дубно) та львів’янин Сергій НАГОРНИЙ, на цей раз на дистанції 500 м.
 
Всього збірна України завоювала в Румунії 6 медалей (3 срібні, 3 бронзові), дві з яких в олімпійських видах. За кількістю нагород це кращий результат за останні чотири роки.
 
World jun 09

 World jun 08

World jun 08

World jun 08

Чемпіонат світу серед юніорів та молоді.

Заїзди за участі спортсменів збірної України 

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. 4 СЕРПНЯ

Ранкова сесія. Півфінали – 9 видів

08.48. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніори.1. Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ/ Антон ЖОВТЮК/ Юрій ЗУБ (6) – 1.27,892, фінал А.

09.00. Каное-двійка. 500 м. Юніорки. 3. Василина КАЛИТЮК/ Юліана ПУТНІНА (6) – 2.12,508, фінал.

09.12. Байдарка-одиночка. 500 м. Юніорки. 2. Іванна ДЯЧЕНКО (4) – 2.02,255, фінал А.

09.24. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. 2. Артем ЧЕТВЕРТАК/ Тарас КУЗИК/ Олег ЗОРІЙ/ Іван БІЛОУС (4) – 1.43,093, фінал.

09.30. Байдарка-четвірка. 500 м. Молодь. 3. Василь СМІЛКА/ Микола ОЧКУР/ Олександр ЗАЙЦЕВ/ Юрій ГАЛКІН (6) – 1.25,209, фінал А – +0,002 (!) від 4-го місця)

09.42. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 3. Діана СВИРИДОВА (7) – 1.58,456, фінал А.

09.54. Каное-двійка. 500 м. Молодь. 3. Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (5) – 2.08,934, фінал.

10.24. Байдарка-двійка. 500 м. Юніорки. 5. Ілона КУШНІРУК/ Ельвіра ГРИШАКОВА (5) – 1.58,658, фінал В.

10.36. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 1. Іван СЕМИКІН (5) – 1.48,759, фінал А.

Денна сесія. Фінали А – 10 видів

11.33. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніори.3. Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ/ Антон ЖОВТЮК/ Юрій ЗУБ (3) – 1.29,188.

11.42. Байдарка-одиночка. 500 м. Юніорки. 4. Іванна ДЯЧЕНКО (7) – 2.03,049.

11.51. Каное-двійка. 500 м. Юніорки. 5. Василина КАЛИТЮК/ Юліана ПУТНІНА (9) – 2.10,825.

12.05. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 7. Діана СВИРИДОВА (1) – 2.02,173.

12.14. Байдарка-четвірка. 500 м. Молодь. 6. Василь СМІЛКА/ Микола ОЧКУР/ Олександр ЗАЙЦЕВ/ Юрій ГАЛКІН (1) – 1.27,089.

12.23. Каное-двійка. 500 м. Молодь. 9. Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (9) – 2.13,368.

12.37. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. 2. Артем ЧЕТВЕРТАК/ Тарас КУЗИК/ Олег ЗОРІЙ/ Іван БІЛОУС (1) - 1.43,867.

13.09. Каное-двійка. 500 м. Молодь. 2. Сергій НАГОРНИЙ/ Андрій ШКАРНЕГА (3) – 1.50,308.

13.18. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 4. Іван СЕМИКІН (5) – 1.49,045

13.27. Байдарка-двійка. 500 м. Молодь. 6. Наталія ДОКІЄНКО/ Діана СВИРИДОВА (6) – 1.56,262. 

Денна сесія. Фінали В

13.45. Байдарка-двійка. 500 м. Юніорки. 1 (10). Ілона КУШНІРУК/ Ельвіра ГРИШАКОВА (6) – 2.02,949.

Результати спортсменів збірної України

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 1 СЕРПНЯ

Ранкова сесія. Попередні заїзди – 13 видів

09.00. Каное-одиночка. 500 м. Юніорки. 3. Юліана ПУТНІНА (6) – 2.19,354, півфінал.

09.30. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніорки. 3. Діана РИБАК/ Ольга ДЕМЧИНА/ Ельвіра ГРИШАКОВА/ Ілона КУШНІРУК (7) – 1.42,904, півфінал.

09.36. Байдарка-одиночка. 1000 м. Юніори. 7. Віталій БРАТАШ (9) – 3.56,005, півфінал.

10.04. Каное-одиночка. 1000 м. Юніори. 5. Павло БОРСУК (4) – 4.13,703, півфінал.

10.39. Байдарка-одиночка. 1000 м. Юніорки. 6. Вікторія МУНТЯН (3) – 4.31,772, півфінал.

11.28. Байдарка-одиночка. 1000 м. Молодь. 3. Сергій ГОБЕРЛАС (5) – 3.47,786, півфінал.

11.49. Каное-одиночка. 1000 м. Молодь. 4. Віктор СВИРИДЮК (5) – 4.06,176, півфінал.

12.17. Байдарка-двійка. 1000 м. Юніори. 4. Олександр ЗАРУБІН/ Олег Петров (4) – 3.42,485, півфінал.

12.31. Каное-двійка. 1000 м. Юніори. 1. Агдам АЛЬШАБТІ/ Дмитро ДЕРЕВІНСЬКИЙ (5) – 3.53,666, фінал.

12.59. Байдарка-двійка. 1000 м. Молодь. 5. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗИЦЬКИЙ (7) – 3.25,822, півфінал.

13.06. Каное-двійка. 1000 м. Молодь. 3. Сергій НАГОРНИЙ/ Андрій ШКАРНЕГА (2) – 3.39,916, фінал.

13.25. Байдарка-четвірка. 500 м. Молодь. 3. Діана СВИРИДОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК/ Наталія ДОКІЄНКО / Тетяна ЄДНАК (5) – 1.37,286, фінал.

13.49. Каное-одиночка. 500 м. Молодь. 2. Валерія ТЕРЕТА (2) – 2.19,085, півфінал.

Денна сесія. Попередні заїзди – 10 видів

15.10. Каное-одиночка. 200 м. Юніорки. 3. Юліана ПУТНІНА (6) – 51,759, півфінал.

15.15. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніорки. 2. Іванна ДЯЧЕНКО (4) – 43,055, півфінал.

15.55. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніори. 1. Юрій ЗУБ (4) – 37,147, півфінал.

16.10. Каное-одиночка. 200 м. Юніори. 1. Павло БОРСУК (4) – 41,457, півфінал.

16.30. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 3. Олена ЦИГАНКОВА (2) – 51,709, півфінал.

16.50. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 2. Тетяна ЄДНАК (5) – 43,394, півфінал (-0,012 від фіналу)

17.15. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 1. Іван СЕМИКІН (5) – 37,954, півфінал.

17.20. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 6. Дмитро ОЗИМОК (9) – 46,647, півфінал.

17.35. Каное-двійка. 200 м. Юніорки. 4. Василина КАЛИТЮК/ Валерія ШАРОВА (3) – 50,005, півфінал.

17.50. Каное-двійка. 200 м. Молодь. 6. Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (5) – 50,093, півфінал. 

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 2 СЕРПНЯ

Ранкова сесія. Півфінали

09.00. Каное-одиночка. 500 м. Юніорки. 3. Юліана ПУТНІНА (6) – 2.22,868, фінал А.

09.12. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніорки. 2. Діана РИБАК/ Ольга ДЕМЧИНА/ Ельвіра ГРИШАКОВА/ Ілона КУШНІРУК (6) – 1.43,333, фінал А.

09.31. Байдарка-одиночка. 1000 м. Юніори. 8. Віталій БРАТАШ (1) – 3.57,030, завершив боротьбу.

09.45. Каное-одиночка. 1000 м. Юніори. 4. Павло БОРСУК (8) – 4.15,217, фінал В.

10.13. Байдарка-одиночка. 1000 м. Юніорки. 6. Вікторія МУНТЯН (8) – 4.36,744, фінал В.

10.41. Байдарка-одиночка. 1000 м. Молодь. 6. Сергій ГОБЕРЛАС (3) – 3.52,815, фінал В.

10.48. Каное-одиночка. 1000 м. Молодь. 3. Віктор СВИРИДЮК (3) – 4.04,804, фінал А.

11.09. Байдарка-двійка. 1000 м. Юніори. 1. Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ (2) – 3.33.228, фінал А.

11.44. Байдарка-двійка. 1000 м. Молодь. 7. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (2) – 3.35,278, фінал В.

12.11. Каное-одиночка. 500 м. Молодь. 5. Валерія ТЕРЕТА (5) – 2.28,288, фінал В. 

Фінали В

12.37. Каное-одиночка. 1000 м. Юніори. 3 (12-е загальне). Павло БОРСУК (5) – 4.20,032, фінал В.

13.05. Байдарка-одиночка. 1000 м. Юніорки. 8 (17). Вікторія МУНТЯН (8) – 4.44,005, фінал В.

13.19. Байдарка-двійка. 1000 м. Молодь. 6 (15). Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (2) – 3.36,502.

10.41. Байдарка-одиночка. 1000 м. Молодь. 8 (17). Сергій ГОБЕРЛАС (3) – 4.00,698.

13.42. Каное-одиночка. 500 м. Молодь. 3 (12). Валерія ТЕРЕТА (5) – 2.23,222. 

Денна сесія. Фінали

15.03. Каное-одиночка. 500 м. Юніорки. 7. Юліана ПУТНІНА – 2.20,601.

15.12. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніорки. 7. Діана РИБАК/ Ольга ДЕМЧИНА/ Ельвіра ГРИШАКОВА/ Ілона КУШНІРУК – 1.43,598.

15.59. Каное-одиночка. 1000 м. Молодь. 5. Віктор СВИРИДЮК – 4.17,712.

16.37. Байдарка-двійка. 1000 м. Юніори. 4. Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ – 3.36,816.

16.53. Каное-двійка. 1000 м. Юніори. 8. Адам АЛЬШАБТІ/ Дмитро ДЕРЕВІНСЬКИЙ – 4.24,806.

17.15. Каное-двійка. 1000 м. Молодь. 3. Сергій НАГОРНИЙ/ Андрій ШКАРНЕГА – 3.51,476.

17.40. Байдарка-четвірка. 500 м. Молодь. 7. Діана СВИРИДОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК/ Наталія ДОКІЄНКО / Тетяна ЄДНАК – 1.41,628.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 3 СЕРПНЯ

Ранкова сесія. Півфінали**

08.45. Каное-одиночка. 200 м. Юніорки. 4. Юліана ПУТНІНА(6) – 51,716, фінал В.

08.55. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніорки. 3. Іванна ДЯЧЕНКО (6) – 43,505, фінал А.

09.10. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніори. 4. Юрій ЗУБ (4) – 37,784, фінал В.

09.25. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 4. Олена ЦИГАНКОВА (4) – 52,126, фінал В.

09.35. Каное-одиночка. 200 м. Юніори. 1. Павло БОРСУК (6) – 42,941, фінал А.

09.50. Каное-двійка. 200 м. Юніорки. 1. Василина КАЛИТЮК/ Валерія ШАРОВА (4) – 49,843, фінал.

10.00. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 2. Тетяна ЄДНАК (4) – 45,240, фінал А.

10.20. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 1. Іван СЕМИКІН (5) – 37,076, фінал А.

10.25. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 7. Дмитро ОЗИМОК (9) – 45,620, фінал В.

10.35. Каное-двійка. 200 м. Молодь. 6. Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (5) – 51,178, завершили боротьбу. 

Фінали В

10.45. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніори. 4 (13). Юрій ЗУБ (5) – 39,184.

10.50. Каное-одиночка. 200 м. Юніорки. 3 (12). Юліана ПУТНІНА (5) – 52,709.

11.10. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 4 (13). Олена ЦИГАНКОВА (5) – 52,178.

11.25. Каное-одиночка. 200 м. Молодь. 9 (18). Дмитро ОЗИМОК (1) – 43,428. 

Ранкова сесія. Фінали

11.40. Байдарка-одиночка. 200 м. Юніорки. 4. Іванна ДЯЧЕНКО (8) – 42,853.

12.08. Каное-одиночка. 200 м. Юніори. 2.Павло БОРСУК (5) – 41,605.

12.15. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 4. Тетяна ЄДНАК (2) – 42,646.

12.29. Каное-двійка. 200 м. Юніорки. 5. Василина КАЛИТЮК/ Валерія ШАРОВА (8) – 46,702.

12.36. Байдарка-одиночка. 200 м. Молодь. 2. Іван СЕМИКІН (6) – 35,178. 

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 3 СЕРПНЯ

Денна сесія. Попередні заїзди – 12 видів

15.12. Байдарка-четвірка. 500 м. Юніори.Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ/ Антон ЖОВТЮК/ Юрій ЗУБ (8) – 1.28,543, півфінал.

15.36. Байдарка-одиночка. 500 м. Юніорки. 2. Іванна ДЯЧЕНКО (3) – 2.02,788, півфінал.

15.48. Каное-двійка. 500 м. Юніорки. 5. Василина КАЛИТЮК/ Юліана ПУТНІНА (5) – 2.09,805, півфінал.

16.06. Байдарка-четвірка. 500 м. Молодь. 3. Василь СМІЛКА/ Микола ОЧКУР/ Олександр ЗАЙЦЕВ/ Юрій ГАЛКІН (3) – 1.28,102, півфінал.

16.12. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 4. Діана СВИРИДОВА (4) – 2.05,538, півфінал.

16.36. Каное-двійка. 500 м. Молодь. 4. Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (5) – 2.28,829, півфінал.

16.48. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. 4. Артем ЧЕТВЕРТАК/ Тарас КУЗИК/ Олег ЗОРІЙ/ Іван БІЛОУС (5) – 1.49,857, півфінал.

17.12. Байдарка-одиночка. 500 м. Юніори. 8. Валентин ПАРХОМЕНКО (3) – 2.02,700, завершив боротьбу.

17.24. Байдарка-двійка. 500 м. Юніорки. 2. Ілона КУШНІРУК/ Ельвіра ГРИШАКОВА (3) – 2.02,097, півфінал.

17.36. Каное-двійка. 500 м. Молодь. 2. Сергій НАГОРНИЙ/ Андрій ШКАРНЕГА (1) – 1.55,899, фінал.

17.48. Байдарка-одиночка. 500 м. Молодь. 1. Іван СЕМИКІН (5) – 1.51,532, півфінал.

18.18. Байдарка-двійка. 500 м. Молодь. 2. Наталія ДОКІЄНКО/ Діана СВИРИДОВА (2) – 1.55,372, фінал.

Прес-служба ФКУ

Новини Україна

08 квітня 2020

«Тренувальні збори провідних спортсменів в умовах карантину – це реально», - голова Кабміну

Прем'єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ доручив Мінмолодьспорту протягом тижня вивчити досвід інших країн та підготувати пропозиції…
08 квітня 2020

Українські веслувальники взяли участь у всесвітній акції #WHITECARD

6 квітня весь світ відзначав Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був…
02 квітня 2020

Вітаємо з 60-річним ювілеєм!

Вітаємо з 60-річчям відомого веслувального тренера Володимира ДЖИГУ!